Dlaczego warto zainwestować w pobyt w hotelu ze strefą SPA&FUN? 

Wybierając odpowiednie miejsce na urlop, kierujemy się wieloma czynnikami. Hotel musi znajdować się w atrakcyjnej lokalizacji, być estetycznie wykończony, mieć parking dla gości, plac zabaw dla dzieci i dobrą opinię. Dobrze, jeśli w obiekcie znajduje się basen, sala zabaw, kręgielnia czy inne dodatkowe atrakcje. Chcemy, aby czas naszego wypoczynku był jak najbardziej relaksujący i satysfakcjonujący dla każdego członka naszej rodziny. To właśnie dlatego najlepszym wyborem jest pobyt w naszym hotelu ze specjalną strefą SPA&FUN, w której znajdziecie mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Czym jest nasza strefa SPA&FUN?

Strefa SPA&FUN to specjalne miejsce, w którym znajduje się profesjonalne SPA, kręgielnia, a także pokój zabaw dla dzieci. Wizyta w SPA pozwoli się rozluźnić i zapomnieć o problemach codzienności. Znajdziecie tu trzy rodzaje saun (fińską, infrared oraz parową), jacuzzi oraz beczkę z lodowatą wodą, która doskonale poprawia krążenie i podnosi witalność. Obok strefy SPA znajduje się specjalna sala zabaw dla dzieci. Odnajdą tam mnóstwo zabawek, a także nowoczesny figloraj. Po wizycie w saunie możecie wspólnie z dziećmi odwiedzić naszą kręgielnię, aby wspólnie spędzić czas na wspaniałej zabawie.

Co jeszcze jest do dyspozycji naszych gości?

Na naszych gości czeka jeszcze więcej atrakcji, które znajdują się w najbliższej okolicy hotelu. Odnajdziecie tu baseny geotermalne oraz stację narciarską. Nasz hotel przy termach to doskonały wybór dla fanów białego szaleństwa, a także osób pragnących skorzystać z prozdrowotnych kąpieli w basenach termalnych. Znajdująca się tam surowa woda siarkowa ma działanie lecznicze i działa kojąco na: układ mięśniowo-stawowy, nerwice oraz choroby skórne. Kompleks basenów termalnych jest tak zaprojektowany, aby mogli się tam dobrze bawić zarówno dorośli, jak i dzieci. Znajdziemy tam baseny, wodotryski, fontanny, wodne masaże i gejzery, a także zjeżdżalnie.