Kilka porad dla osób szukających komfortowego noclegu na Podhalu

Planując swój urlop, niezależnie czy jest to wyjazd letni, czy zimowy, chcemy wybrać odpowiedni hotel, który zapewni nam komfortowe warunki. Tylko takie miejsce jest w stanie zagwarantować nam pełen relaks i prawdziwy odpoczynek, którego jesteśmy spragnieni po okresie wytężonej pracy. Jednak jaki powinien być hotel, w którym możliwy będzie wygodny odpoczynek? 

1. Powinien być dobrze położony

Lokalizacja hotelu odgrywa kluczową rolę. Jeżeli hotel jest położony na obrzeżach miejscowości, to do wszystkich turystycznych atrakcji będziemy musieli dojeżdżać. Warto więc zdecydować się na hotel, który ma doskonałą lokalizację. Powinien być położony blisko centrum albo w pobliżu lokalnych atrakcji. Nasz hotel znajduje się blisko Zakopanego i Białego Dunajca, dzięki czemu bez problemu możemy zorganizować sobie wycieczki w te wyjątkowe miejsca. Jest położony w sąsiedztwie Term Szaflary oraz basenów termalnych Gorący Potok. Kąpiele w tych wodach mają działanie lecznicze i prozdrowotne, a nasi goście mają do nich niezwykle łatwy dostęp.

2. Pokoje dla wymagających gości

Komfortowy hotel powinien oferować swoim gościom pokoje charakteryzujące się wysokim standardem. Powinny być odpowiednio wyposażone, abyśmy nie musieli zabierać ze sobą zbyt wielu rzeczy. Muszą być także ładnie i schludnie urządzone, żeby codzienne przebywanie w nich sprawiało nam radość i pozwalało się odprężyć.

3. Strefa SPA

Komfortowy pobyt powinien być dla nas źródłem prawdziwego relaksu. Nasz hotel posiada specjalną strefę SPA, w której znajdziecie sauny (fińską, parową i infrared), jacuzzi, beczkę z lodowatą wodą, a także niezwykle wygodne leżaki. W tym miejscu będziecie mogli się odprężyć i zapomnieć o problemach codziennego życia.

4. Hotel dba o najmłodszych gości

Komfortowy hotel to taki, który zadba także o atrakcje dla najmłodszych gości. W naszym hotelu znajdziecie specjalną salę zabaw dla dzieci, w której dzieci będą mogły bezpiecznie się pobawić. Takie miejsca są ważne dla wszystkich rodziców, którzy doskonale wiedzą, jak ważne jest zajęcie czymś swoich pociech. Pokój zabaw znajduje się blisko strefy SPA, dzięki czemu rodzice będą mogli spokojnie z niej skorzystać, nie martwiąc się, że ich dzieci będą się nudzić. Świetną rozrywką zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych jest nasza kręgielnia, w której będziecie mieli okazję bawić się całą rodziną.