Pakiety na pobyty w hotelu przy termach Szaflary – dlaczego warto z nich skorzystać?

Podhale to jedno z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Warto zaplanować pobyt w tym miejscu i cieszyć się dziewiczą przyrodą, która robi niesamowite wrażenie. Lokalizacją godną polecenia jest hotel Borowy Dwór, zlokalizowany przy termach Szaflary. Dlaczego warto skorzystać z oferty? Jakie pakiety oferuje pensjonat?

Hotel Borowy Dwór przy termach Szaflary

Hotel Borowy Dwór na Podhalu zapewnia swoim gościom 70 wspaniale wyposażonych pokoi, dzięki temu gwarantuje udany wypoczynek i relaks. Obiekt dysponuje monitorowanym bezpłatnym parkingiem dla gości hotelowych. Pensjonat oferuje również dodatkowe atrakcje takie jak kręgielnia oraz SPA. Są także sale bankietowe i restauracja serwująca pyszne posiłki.

Podstawowe pakiety oferowane przez Borowy Dwór

Miejsce proponuje także korzystne pakiety na pobyt w hotelu. Godny polecenia jest jesienny pakiet standard pozwalający na wykorzystanie atrakcji ośrodka w bardzo dobrej cenie. Przy rezerwacji noclegu na minimum 3 noce cena może wynieść tylko 139 zł od osoby za dobę w przypadku pokoju 3- lub 4-osobowego. Alternatywa obejmuje dodatkowe wyżywienie, nielimitowany relaks w SPA, rabaty do term i wiele innych atrakcji, za które trzeba zapłacić przy normalnej ofercie.

Inną promocją prezentowaną przez ośrodek jest możliwość skorzystania w pięciodniowego specjalnego pakietu już w cenie 129 zł za od osoby za noc. Kuracjusze mają wówczas do dyspozycji nocleg w pięknych pokojach, śniadanie i obiadokolację, dostęp do SPA bez ograniczeń, rabaty do kręgielni oraz pobliskich obiektów termalnych.

Proponowane rozwiązania cenowe pozwolą cieszyć się pięknem przyrody w bardzo korzystnej cenie. Co więcej, dzięki wskazanym pakietom można skorzystać z dodatkowych atrakcji, które niestety podlegają opłacie w standardowej ofercie.