Singiel w górach. Gdzie szukać zakwaterowania?

Zorganizowanie wyjazdu dla singla bywa sporym wyzwaniem. Wiele osób zastanawia się, czy samodzielny wypoczynek będzie udany, czy też lepiej zdecydować się na wyjazd z grupą znajomych lub po prostu dołączyć do udającej się na urlop pary.

Zdarza się, że takie rozważania nie są jednak spowodowane wątpliwościami związanymi ze sposobem spędzania czasu, a raczej z obawami, czy uda się znaleźć odpowiednie zakwaterowanie dla singla, które spełni jego oczekiwania co do standardu pokoju i dodatkowych usług, np. wyżywienia. Wciąż sporo pensjonatów i hoteli nastawia się raczej na obsługę rodzin, par czy grup zorganizowanych, a propozycje dla osób podróżujących w pojedynkę są traktowane po macoszemu. Przekonajmy się, czy wśród obiektów turystycznych położonych w górach można łatwo znaleźć wygodny pokój dla singla.

Dlaczego warto wypoczywać w górach?

Bycie singlem jest bardzo popularne, a osoby, które wybierają życie bez wchodzenia w stałe związki, cenią sobie wolność i swobodę zarówno w podejmowaniu wszystkich decyzji, jak i w spontanicznym działaniu. Taki styl życia sprawia, że single zwykle decydują się na indywidualny wypoczynek, najczęściej wybierając miejsca, które mogą im zaoferować nie tylko odpowiedni poziom komfortu, ale także wiele sposobów atrakcyjnego spędzania czasu. Jednym z najlepszych miejsc do spędzenia urlopu, na weekendowy wyjazd czy wolne dni są góry. Oferują wiele ciekawych propozycji zarówno dla osób lubiących aktywność fizyczną, jak i takich, które wolę ciszę i relaks na łonie natury, połączone z możliwością podziwiania pięknych widoków.

Pobyt w górach to przede wszystkim okazja do ciekawych wycieczek oraz uprawiania sportu. W zależności od swoich preferencji i kondycji można zdecydować się na spokojne spacery po malowniczych górskich dolinach i na bardziej wymagający fizycznie trekking czy nawet wspinaczkę pod okiem wykwalifikowanego przewodnika i instruktora. Osoby zafascynowane podziemnym światem mogą zdecydować się na zwiedzanie udostępnionych turystom jaskiń.

Góry zimą to prawdziwy raj dla narciarzy, także tych, którzy wybrali narciarstwo biegowe. Możliwość uprawiania ciekawych dyscyplin mamy jednak również latem. Do dyspozycji są m.in. spływy kajakowe, jazda rowerem górskim, a dla osób lubiących większą dawkę adrenaliny także paralotniarstwo.

W górach nie brakuje innych atrakcji. Całe Podhale to teren występowania wód geotermalnych, a zatem także okazja do odwiedzenia licznych aquaparków. Oferują one możliwość korzystania ze zjeżdżalni i basenów i relaksu w saunach czy gabinetach odnowy biologicznej. Chętni mogą również oglądać zabytki architektury drewnianej, zwiedzać znajdujące się w okolicy zamki i inne obiekty historyczne, a także brać udział w imprezach folklorystycznych oraz organizowanych wydarzeniach kulturalnych i zawodach sportowych.

Warto też pamiętać, że góry to miejsce, gdzie ściąga wiele ciekawych osób. Wyjazd może być więc również okazją do korzystania z uroków życia nocnego i zawierania nowych znajomości.

Oferta dla singli w Borowym Dworze

Wybór atrakcji, które czekają na singli w górach jest bardzo szeroki. Udany wypoczynek wymaga jednak znalezienia odpowiedniego zakwaterowania. Dla większości singli planujących wyjazd istotny jest zarówno poziom komfortu oferowany przez wybrany obiekt noclegowy, jak i możliwość skorzystania na miejscu z oferty gastronomicznej. Jedną z bardziej atrakcyjnych opcji jest skorzystanie z oferty położonego w malowniczej Bańskiej Niżnej Borowego Dworu.

Obiekt jest wymarzonym miejscem dla singli planujących wypoczynek w górach. W ofercie znajdują się bardzo dobrze wyposażone i atrakcyjne zaaranżowane pokoje jednoosobowe w przystępnych cenach.  W Borowym Dworze są także bezpieczne miejsca parkingowe oraz różne możliwości spędzania wolnego czasu, w tym kręgielnia oraz strefa Spa & Fun, w której można skorzystać z sauny suchej, parowej lub wykorzystującej promieniowanie podczerwone.

Wielka zaletą Borowego Dworu jest dogodna lokalizacja. W sąsiedztwie hotelu znajduje się kompleks basenów termalnych, łatwo też dojechać do podobnych obiektów znajdujących się w pobliżu. Nie ma kłopotów z szybkim dotarciem do wszystkich miejsc atrakcyjnych dla turystów – parkingów położonych u podnóża Tatr, skąd można się udawać na górskie wyprawy oraz samego Zakopanego. W sezonie zimowym goście mogą korzystać z położonych nieopodal stacji narciarskich.

Borowy Dwór to obiekt, który każdemu singlowi zapewni komfortowy pobyt i znakomite warunki do wypoczynku. Bardzo korzystna lokalizacja gwarantuje szybkie dotarcie do wszystkich znajdujących się w okolicy atrakcji. Wypoczynek w Borowym Dworze to najlepsza metoda na odzyskanie sił i niezapomniane przeżycia.